بکگراند لایه باز تم یلدا

بکگراند لایه باز تم یلدا

۱۲طرح لایه باز دکور و آبجکتهای لازم برای مراسم یلدا به صورت دانلودی و با سبک کلاسیک و سنتی دیزاین شده با رزولیشن ۳۰۰ دی پی آی وابعاد ۳۰ .۲۰ با فرمت کار psd
قیمت : 197000تومان کلیک کنید!
بک گراند لایه باز فارغ التحصیلی

بک گراند لایه باز فارغ التحصیلی

بکگراند جشن شکوفه ها به صورت پی اس دی و کاملا لایه باز در ابعاد ۳۰ . ۲۰ و رزولیشن کار ۳۰۰ دی پی آی مناسب طراحی تم جشن شکوفه ها عکس مدارس و مهد ومراسم و جشن شکوفه ها برای دختران و پسران با شروع مدارس و آغاز سال تحصیلی برای کودکان مراسم و جشن برگزار می شود به همین مناسبت ما طرح هایی را با همین موضوع آماده و طراحی کرده ایم .بکگراند جشن فون مدرسه در طرح هایی جدید با رنگ آمیزی جذاب برای کودکان اجزای مشاهده شده در تصویر به صورت لایه باز و مجزا از هم هستند و قابل ادیت در نرم افزار فتوشاپ که شما میتوانید تغییرات دلخواه در این بکگراند های لایه باز به صورت PSD هستند ایجاد کنید. و عکس دانش آموزان را در این طرح ها مونتاژ کنید.طراحی کار با رنگ آمیرزی وایت و روشن می باشد . مراسم مذکور برای دانش آموزان کلاس اول برگزار میشود. اجزای :کتاب،مداد،تخته سیاه،کتابخانه پنجره ،رنگین کمان،گل،شکوفه،صندلی،کره زمین،بادکنک پارکت،پرده،برگ و… فایل لایه باز ویژه مهر ماه کارهای رویت شده فون مدرسه به همراه متن و فونت psd با جذابترین رنگها دراین (محصول با کد ۱۰۰۱۲) بصورت دانلود پس از پرداخت وجه می باشد.( تم بکگراند ویژه مدارس)
قیمت : 130000 تومان کلیک کنید!

رنگهای زنده

رنگهای زنده
3 دسامبر 18

رنگهای زنده

دوربین دیجیتال شما،  (رنگهای زنده)در هر عکس چند رنگ را می تواند ثبت نماید؟

هزار، میلیون،میلیارد؟ آیاکامپیوترتانمی تواند آن را نشان دهد؟ چاپگرتان چطور، آیا قادر

است این رنگها را چاپ نماید؟جواب دادن به سوالات فوق از روی دفترچه راهنمای ابزار

دیجیتالی که خریده اید، صرفا نوعی پاسخ رفع تکلیفی خواهد بود. درک تعداد رنگهایی

که ابزار شما قادر به تولید آنهاست و نحوه تعامل رنگ میان ابزار گوناگون، مستلزم

فهمیدن گام رنگ می باشد.

بله یقینا شما می تواند دوربین یا چاپگر خود را روی وضعیت پیش فرض گذاشته و

خود را درگیر این موضوع نکنید و بگذارید یک متخصص در آتلیه عکاسی رنگهای

درست  را برای عکس شما انتخاب نماید. اما اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد،

یا قصد خرید یک دوربین، اسکنر، مونیتور، چاپگر و جدید را دارید، آگاهی از گام رنگ

می تواند حیاتی باشد. چنین دانشی همچنین به شما کمک خواهد کرد. عکسهایی

بهتر و کیفیت چاپی حرفه ای تر از آن عکس دریافت کنید

رنگهای زنده

مفهوم گام رنگ بسیار ساده است. جعبه های مداد رنگی گوناگون در ابعاد و تعداد مدادهای مختلف تصور کنید. فرض کنید کوچکترین جعبه حاوی ۱۰ مداد و بزرگترین آنها دارای ۱۶٫۷ میلیون مداد است. ) برای نگهداری چنین جعبه ای باید یک اتاق بزرگ درنظر گرفت.(

کاملا مشخص است اگر از یک طراح بخواهید صحنه ای را با این مدادرنگی ها خلق نماید.

آنچه با ۱۰ مداد کشیده می شود کاملا با طرحی که با ۱۶٫۷ میلیون مداد طراحی می گردد، متفاوت است. دوربینهای دیجتال قادرند با توجه به نوع نورپردازی تا ۱۶٫۷ میلیون رنگ را ثبت نمایند برخی دوربینهای DSLR می توانند از این مرزهم فراتر بروند. اما برخی ابزار تصویری نظر نمایشگرهای LCD از «جعبه مدادرنگی « کوچکتری برخوردارند.

از طرفی،گام رنگاکثر دوربینها تنها از شرایط نور پردازی و قدرت تفکیک رنگ دوربین تاثیر نمی پذیرد. بلکه تنظیمات انجام شده روی سایر پارامترهای تصویر،نظیر تضاد رنگ contrast غلظت رنگ saturationوشدت نور سفید نیز در این رابطه اهمیت دارند.

در رابطه با نمایشگر پارامترهایی نظیر Calibration، brightness و contrastتعیین کننده هستند و در مورد چاپگر،جنس کاغذ،نوع جوهر،تنظیمات درایور و حتی میزان رطوبت موجود در هوا می تواند روی گام رنگ تولید شده اثر بگذارد.

بادر نظر گرفتن پارامتر های فوق آزمایشگاهها و سایت های گوناگون تستهای گوناگونی روی ابزار تصویری جدید انجام داده و آن را به صورت حاصل ارزیابی یک ابزار دیجیتال منتشر می نماید.

به عنوان مثال در تستهای چاپگر آزمایشات با کاغذ عکس اعلا صورت می گیرد و عدد بدست آمده به عنوان اندازه گام رنگ منتشر می گردد.همچنین گاهی اوقات گرافهایی سه بعدی از این گامهای رنگ ارائه می گردد.از جمله سایت هایی که چنین خدماتی می دهند phpphoto.comهستند.

در پایان میتوان به این نکته اشاره کرد که هرچه گام رنگ بزرگتر باشد کیفیت محصول مورد نظر بهتر است.

وخوشبختانه نیازی نیست برای نگه داری این رنگها از یک انباری بزرگ استفاده کرد.

توضیحات
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو