برای کمک به کودکان سرطانی اینجا کایک کنید
آموزش آتلیه در منزل

آموزش آتلیه در منزل

بنر-فایل-دانلودی-اینجا-کلیک-کنید کلیه این آموزش ها به زبان فارسی توسط گروه گرافیکی مد تهیه شده است ۱-آموزش حرفه ای نورپردازی و رتوش حرفه ای تصاویر با استفاده از فتوشاپ ۲-آموزش تنظیم و کنترل رنگ در عکس و تصویر ۳- چگونگی رتوش و صاف کردن پوست در فتوشاپ ۴- چگونگی تغییر رنگ ، مو، چشم ، لب و رژگونه ۵- چگونگی نورپردازی بر روی پوست و چهره ۶- کوچک کردن گوش ، بینی ، حجم دادن لب و تغییر حالت ابرو ۷-آموزش حرفه ای برش مو های پریشان در فتوشاپ ۸-آموزش عکس پرسنلی وویا عکس ۳در۴ و… با توجه به افزایش بی رویه هزینه عکسبرداری در آتلیه های سطح شهر و از سوی دیگر افزایش کیفیت دوربین‌ تلفن‌های هوشمند و دوربین‌های معمولی، بر آن شدیم تا نحوه‌ی آموزش آتلیه را به شما هم وطنان با کمترین هزینه اموزش دهیم ضمنا با یادگیری این آموزش تا ۵۰ درصد کار یک اتلیه را در منزل بخوبی یاد خواهید گرفت مباحث آموزش عبارتند از: ۱-آموزش میکاپ و زیباسازی چهره در این آموزش ما با ترفند جدید و خاصی که مختص به گروه گرافیکی مد است ، با استفاده از نرم افزار فتوشاپ چهره خود را آرایش و جذاب تر نشان دهید ، ما در این آموزش به نکات و ترفند هایی اشاره می کنیم که بسیار می تواند به جذابیت چهره شما کمک کند ، اگر تا به حال با نرم افزار فتوشاپ هم کار نکرده اید هیچ مشکلی نیست زیرا ترفند ها و نکات آموزشی در این ویدئوی آموزشی به زبان فارسی به نحوی گفته شده است که می تواند برای همه گیرا و مفید باشد. در ادامه با این نکات و ترفند ها زیر آشنا می شوید * چگونگی رتوش و صاف کردن پوست در فتوشاپ * چگونگی تغییر رنگ ، مو، چشم ، لب و رژگونه * چگونگی نورپردازی بر روی پوست و چهره * کوچک کردن گوش ، بینی ، حجم دادن لب و تغییر حالت ابرو * چگونگی گذاشتن موژه مصنوعی برروی چشم ۲-آموزش: عکس پرسنلی و پاسپورتی آموزش عکس پرسنلی در فتوشاپ را به زبان فارسی برای شما دوستان آماده کرده که با این اموزش بسیار ساده می توانید کاهش هزینه خوب برای خود و اطرافیان خود فراهم آورید شما اگه برای گرفتن عکس پرسنلی به آتلیه مراجعه فرمائید برای ۸ عکس پرسنلی شما باید ۱۲ هزار تومان پرداخت کنید در این اموزش به شما آموزش داده می شود به چه مراکزی مراجعه کنید و فقط با میلغ هزار یا دو هزار عکس پرسنلی خود را به چاپ برسانید شما در این آموزش یاد می گیرید: *نورپردازی روی عکس(روشن کردن عکس های تیره و یا عکس های بی کیفیت) *نحوه ی رتوش اتوماتیک حرفه ای تنها با چند کلیک(مخصوص عکس های سر مجلسی و عکس پرسنلی) *دور بر کردن سوژه(یکی از ترفندهای جدید فتوشاپ برای دور برکردن عکس) *چیدمان عکس پرسنلی و پاسپورتی(در برگ های استاندار قابل چاپ و تعداد عکس های موجود) ۳-آموزش جداسازی مو درفتوشاپ کسانی که با فتوشاپ کار کرده اند می دانند که یکی از وقت گیر ترین کارها در برنامه فتوشاپ جدا کردن مو از پس زمینه است؛ مخصوصا اگر مو هابصورت پراکنده باشد. فیلم آموزشی به زبان فارسی می باشد، این آموزش به دوستانی که در زمینه عکاسی مشغول به کار هستند کمک زیادی می کند تا کیفیت کار خود را بالاببرند و مشتریان خود را راضی نگه دارند,با روشی سریع به شما یاد می دهیم که چگونه موهای به هم ریخته را از پس زمینه جدا کرده و به پس زمینه ای دلخواهتان منتقل کنید. “با خرید این آموزش جدیدترین نرم افزار فتوشاپ را بصورت رایگان از ما دریافت کنید”
قیمت : 8000 تومان کلیک کنید!
فون لایه باز دکورکودک و تولد

فون لایه باز دکورکودک و تولد

دانلود فون لایه باز دکور آتلیه کودک و تم جشن تولد و جشن دندونی به صورت پی اس دی مناسب عکس کودک و نوزاددر ابعاد 30 .20 رزولیشن 300 دی پی آی (دانلود پس از پرداخت)
قیمت : 17000تومان کلیک کنید!

عکاسی از دنباله نور

 

              

 

تکنیک زیبایی را درعکاسی می آموزیم بنام اپن فلش

 

عکاسی از دنباله نور

یکی  ار اولین سوژهای که دوران نوجوانی سعی می کردم از آن عکس بگیرم .دنباله های نوربود که در جاده ها و خیابانهای شلوغ شب ازچراغ ماشین ها برجا می ماند .این مدل عکس ها را در یک مجله عکاسی دیده بودم و بسیاری اشتیاق داشتم من هم از این چنین سوژه هایی عکس بگیرم.دنباله نورسوژه ای مرسوم برای عکاسان بسیاری بیشماری به حساب میآید و می توان به عنوان بستری مناسب برای تمرین عکاسی از آن نام برد – به ویژه برای کسانی که میخواهند از حالت اتوماتیک دوربین خارج شده و به صورت دستی تنظیمات دلخواه خود را انجام دهند و در نور کم و سرعت عکسبرداری طولانی دوربین خود را به خدمت بگیرند . در بحث زیر . نمونه هایی از چنین عکسهای مشاهد کرده و نکات لازم برای گرفتن این تصاویر را خواهید آموخت.

ابزار لازم   

دوربیتی که بتواند چنین لحظاتی را ثبت کند .محدود به گونه ای خاص نیست. اما لازم است دوربین مورد نظر امکانات لازم برای تنظیم exposure را داشته باشد- به ویژه این دوربین ها باید بتواند امکان تعریف زمانی طولانی تر برای شاتر را در اختیار عکاس قرار دهد .در نتیجه دوربین شما توانایی عکاسی در حالت دستی را داشته باشد(این ویژگی درتمام دوربینهای DSLRs و بسیاری از دوربینهای آماتور به چشم می خورد)وجود سه پایه (یا هر ابزاری که دوربین را مهار کرده و ثابت نگهدارد)نیز ضروری است.همانطور که بزودی متوجه خواهید شد .مدت زمان طولانی در فرایند عکاسی در شب صرف می شود .بنابراین طی بسته شدن شاتر .باید از هر لرزش دوربین باید اجتناب کرد .سایه بان لنز گرچه الزامی نیست ولی اگر این وسیله را هم داشته باشید.آنگاه خواهید توانست که از پرتوهای نا خواسته نور اجتناب نمایید.گاهی اوقات منبع نوری که به سمت دوربین میآید .پرتوهای اضافی تولید می کنند که بر کیفیت عکس شما تاثیری نامطلوب می گذارند.

 

               

 

اصل اولیه اپن فلش:

مهمترین اصل برای عکاسی از دنباله های نور ُ پیدا کردن زاویه دیدی است که دنباله نور براحتی در طی حرکتشان قابل رویت باشد .بعد از آن باید ُ زمانی طولانی برای بسته شدن دیافراگم دوربین تعریف کرده و از لحظه های که دنباله نوری در کادر شما ظاهر میشود .باید دکمه شاتر را فشار دهید .گرچه فرایند واقعی که هنگام ثبت چنین عکسهای میفتد بسیاری طولانی تر و پیچیده تر از این چند جمله ساده است .اما ایده کلی همین است که خواندید.

تجربه :

گرچه نکاتی بسیاری در این شیوه از عکاسی وجود دارد.اما مسئله برای گرفتن یک  عکس حرفه ای در این رابطه کسب تجارب متعدد است .زیبایی عکاسی دیجیتال این است که بدون نیاز به هزینه برای صرفه تجربه (خرید فیلم .چاپ  و..)می توان شاتهای بسیاری را ثیت کرد.

تنظیم کادر:

شاید مهمترین نکته انتخاب جایگاه مناسب باشد. در اینجا به ارائه نکاتی می پردازیم که می توان راهنمایی مناسب برای شما به شمار آید.

زمانبندی و نور:

برخی افراد تصور می کنند که نیمه شب زمان مناسبی برای ثبت چنین عکسهای است .اما به نظر من بعد از غروب و قبل از طلوع خورشید .زمان مناسب برای این نوع عکاسی بشمار می رود.درچنین لحظاتی نه تنها نور چراغ های ماشین ها را ثبت می کنید .بلکه نور محیطی آسمان نیز فضای زیبا برای اثر شما ثبت می نماید .شاید در محلی که زندگی می کنید به این نتیجه برسید که ترافیک ماشین ها از غروب دنباله های نوری کافی را برای عکس شما ایجاد می نماید.

پرسپکتیو خلاقانه :

در بیشتر عکسهای زیبای که در این زمینه گرفته شده انددوربین معمولی درارتفاعی بلند تر از قد انسان واقع شده است.بنابراین سعی کنید از نمای بالا به صحنه نگاه کنید.

تعیین کادر مناسب:

قوانین متداول تنظیم کادر دراین شیوه از عکاسی نیز کاربرد دارد .در تصاویر باید نقاط مورد توجه لحاظ گردند.قوانین سوم باید رعایت شوند.چشم را با خطوطی هوشمندانه روی عکس هدایت کنید .تصویر اصلی و زمینه باید در عکس ادغام شود.

تنظیمات:

میزان بازبودن وسرعت بسته شدن دیافراگم –ای کاش می توانستم اعدادی را ارائه کنم که حالات گوناگون راپوشش می داد. اما سرعت حرکت ماشینها و میزان نور محیطی.تنظیمات متفاوتی می طلبد.

بنابرین فقط همین قدر می توانم بگویم که سرعت شاتر بین ۱۰ تا ۲۰ ثانیه (زمان عبور ماشین از کادر )و اندازه دهانه دیافراگم باید در بازهای متوسط (شروعش می توان Nf  باشد) تنظیم گردد. بهتر است از اعداد بالا کار را شروع کرده و چند عکس بگیرید.در صورتی که نتیجه رضایت بخش نبود .تنظیمات را به دلخواه خود تغییر دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

به خاطر داشته باشید که بزرگی دهانه دیافراگم تاثیری در عمق میدان خواهد گذاشت .اگر عددی بزرگتر برای دهانه دیافراگم در نظر بگیرید.عمق میدان دید را کاهش داده و بخش عمده ای موجود در کادر به صورت محو ثبت خواهد شد.

هیستو گرام:

نکته ای که همواره باید مراقب آن باشیداین است که کلیه منابع نور موجود در کادر (اعم از تیر چراغ برف.نورهای جلوی ماشین .نور چراغ خطر و …)روی عکس تاثیر می گذارند.نورهای شدید باعث حواس پرتی شده و چشمان بینده را از نقاط میدانی دور می کنند ودر نتیجه از کیفیت هنری عکس می کاهند.

یکی ازروشهای که برای  آزمایش شدت نور در عکس به کار می رود .برسی هیستوگرام عکس است .در صورتی که در عکس منبع نوری شدید وجود داشته باشد.حاشیه راست نمودار هیستوگرام آن خیلی بالا می رود.

انتخاب ISO:

 از حداقل میزان موجودی برای ISO استفاده کنید .این کار باعث می شود مه عکس حداقل نویز ممکن را داشته باشد.

استفاده از RAW:

اگر دوربینتان از حالت RAW پشتیبانی می کند . حتما از آن استفاده کنید .این کار باعث خواهد شد که بعد از عکاسی بتوانید اصلاحات لازم را به شکل حرفه ای روی آن اعمال کنید.

تنظیم فوکوس به صورت دستی :

در نور ضعیف دوربینها ممکن است که بتواند به سختی ناحیه ای درست را برای تمرکز انتخاب نمایید.بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد این است لحظه بسته شدن شاتر .نقط تمرکز دوربین نادرست تنظیم شود.بنابراین تنظیم فوکوس دوربین را در حالت دستی قرار داده و آن را به شکلی مناسب تنظیم نماید.

زمانبندی شات:

 روش کلی برای زمانبندی مناسب به این صورت است که به محض ورود ماشین به درون کادر منتخب شما شاتر را فشرده وبه محض خروج ماشین .آن را رها کنید .این موضوع کاملا تجربی است و بعد از چند عکس زمانبندی مناسب خود را خواهید یافت.

استفاده از حالت BULB:

 در بسیاری از دوربینها دیجیتال . حالتی به نام BULB وجود دارد که با استفاده از آن می توانتا هر لحظه ای که اراده کنیید شاتر را باز نگهدارید .این ویژگی برای عکاسی از دنباله های نور . بسیار مفید واقع می شود و می توان به شکلی دقیق یه زمانبدی دلخواه خود رسید .

برای دانلود رایگان این فایل ها در تلگرام روی بنر زیر کلیک کنید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 5.00
[ 1 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو

درخواست هایSQL :68. زمان تولید:0٫930 ثانیه. مصرف حافظه:38.77 mb