برای کمک به کودکان سرطانی اینجا کایک کنید
آموزش آتلیه در منزل

آموزش آتلیه در منزل

بنر-فایل-دانلودی-اینجا-کلیک-کنید کلیه این آموزش ها به زبان فارسی توسط گروه گرافیکی مد تهیه شده است ۱-آموزش حرفه ای نورپردازی و رتوش حرفه ای تصاویر با استفاده از فتوشاپ ۲-آموزش تنظیم و کنترل رنگ در عکس و تصویر ۳- چگونگی رتوش و صاف کردن پوست در فتوشاپ ۴- چگونگی تغییر رنگ ، مو، چشم ، لب و رژگونه ۵- چگونگی نورپردازی بر روی پوست و چهره ۶- کوچک کردن گوش ، بینی ، حجم دادن لب و تغییر حالت ابرو ۷-آموزش حرفه ای برش مو های پریشان در فتوشاپ ۸-آموزش عکس پرسنلی وویا عکس ۳در۴ و… با توجه به افزایش بی رویه هزینه عکسبرداری در آتلیه های سطح شهر و از سوی دیگر افزایش کیفیت دوربین‌ تلفن‌های هوشمند و دوربین‌های معمولی، بر آن شدیم تا نحوه‌ی آموزش آتلیه را به شما هم وطنان با کمترین هزینه اموزش دهیم ضمنا با یادگیری این آموزش تا ۵۰ درصد کار یک اتلیه را در منزل بخوبی یاد خواهید گرفت مباحث آموزش عبارتند از: ۱-آموزش میکاپ و زیباسازی چهره در این آموزش ما با ترفند جدید و خاصی که مختص به گروه گرافیکی مد است ، با استفاده از نرم افزار فتوشاپ چهره خود را آرایش و جذاب تر نشان دهید ، ما در این آموزش به نکات و ترفند هایی اشاره می کنیم که بسیار می تواند به جذابیت چهره شما کمک کند ، اگر تا به حال با نرم افزار فتوشاپ هم کار نکرده اید هیچ مشکلی نیست زیرا ترفند ها و نکات آموزشی در این ویدئوی آموزشی به زبان فارسی به نحوی گفته شده است که می تواند برای همه گیرا و مفید باشد. در ادامه با این نکات و ترفند ها زیر آشنا می شوید * چگونگی رتوش و صاف کردن پوست در فتوشاپ * چگونگی تغییر رنگ ، مو، چشم ، لب و رژگونه * چگونگی نورپردازی بر روی پوست و چهره * کوچک کردن گوش ، بینی ، حجم دادن لب و تغییر حالت ابرو * چگونگی گذاشتن موژه مصنوعی برروی چشم ۲-آموزش: عکس پرسنلی و پاسپورتی آموزش عکس پرسنلی در فتوشاپ را به زبان فارسی برای شما دوستان آماده کرده که با این اموزش بسیار ساده می توانید کاهش هزینه خوب برای خود و اطرافیان خود فراهم آورید شما اگه برای گرفتن عکس پرسنلی به آتلیه مراجعه فرمائید برای ۸ عکس پرسنلی شما باید ۱۲ هزار تومان پرداخت کنید در این اموزش به شما آموزش داده می شود به چه مراکزی مراجعه کنید و فقط با میلغ هزار یا دو هزار عکس پرسنلی خود را به چاپ برسانید شما در این آموزش یاد می گیرید: *نورپردازی روی عکس(روشن کردن عکس های تیره و یا عکس های بی کیفیت) *نحوه ی رتوش اتوماتیک حرفه ای تنها با چند کلیک(مخصوص عکس های سر مجلسی و عکس پرسنلی) *دور بر کردن سوژه(یکی از ترفندهای جدید فتوشاپ برای دور برکردن عکس) *چیدمان عکس پرسنلی و پاسپورتی(در برگ های استاندار قابل چاپ و تعداد عکس های موجود) ۳-آموزش جداسازی مو درفتوشاپ کسانی که با فتوشاپ کار کرده اند می دانند که یکی از وقت گیر ترین کارها در برنامه فتوشاپ جدا کردن مو از پس زمینه است؛ مخصوصا اگر مو هابصورت پراکنده باشد. فیلم آموزشی به زبان فارسی می باشد، این آموزش به دوستانی که در زمینه عکاسی مشغول به کار هستند کمک زیادی می کند تا کیفیت کار خود را بالاببرند و مشتریان خود را راضی نگه دارند,با روشی سریع به شما یاد می دهیم که چگونه موهای به هم ریخته را از پس زمینه جدا کرده و به پس زمینه ای دلخواهتان منتقل کنید. “با خرید این آموزش جدیدترین نرم افزار فتوشاپ را بصورت رایگان از ما دریافت کنید”
قیمت : 8000 تومان کلیک کنید!
فون لایه باز دکورکودک و تولد

فون لایه باز دکورکودک و تولد

دانلود فون لایه باز دکور آتلیه کودک و تم جشن تولد و جشن دندونی به صورت پی اس دی مناسب عکس کودک و نوزاددر ابعاد 30 .20 رزولیشن 300 دی پی آی (دانلود پس از پرداخت)
قیمت : 17000تومان کلیک کنید!

انواع فیلترها

انواع فیلترها
۱۲ شهریور ۹۲

در این پست میخواهیم به بررسی فیلتر ها وکارایی آنها بپردازیم

 

فیلترها را به طور کلی می توان به سه دسته تقسیم کرد:

– فیلترهای رنگی

– فیلترهای بدون رنگ

– فیلترهای فانتزی یا جلوه های ویژه

 

فیلترها از نظر جنسیت نیز به سه دسته تقسیم می شوند:

– فیلترهای شیشه ای

– فیلترهای ژلاتینی

فیلترهای استاتی یا سلفونی:که از ماده ی پلاستیکی رنگ شده ساخته می شوند و در ابعاد بزرگ تولید

می شوند.

از فیلترهای ژلاتینی و شیشه ای در جلوی لنز دوربین استفاده می شود ولی از فیلترهای سلفونی که دارای کیفیتی

به مراتب پائین تر هستند فقط در جلوی منبع نور استفاده می شود.

فیلترهای رنگی

این فیلترها تنها به نورهای هم رنگ خود اجازه ی عبور می دهند و بقیه ی طیف های نوری را جذب می کنند. البته بعضی از فیلترهای رنگی وجود دارند که از آنها برای تصحیح دمای رنگ در عکاسی رنگی استفاده می شود.

فیلترهای بدون رنگ

این فیلترها خود به سه دسته تقسیم می شوند

– فیلترهای محافظ

– فیلترهای غلظت خنثی N.D

– فیلترهای پولاریزه

 

فیلترهای محافظ

این فیلترها به دو منظور استفاده می شوند:

یکی محافظت از لایه ی مخصوصی که روی لنز دوربین ها وجود دارد که ضخامت آن چندین میلیونیم میلیمتر است و به آن Coating می گویند. این لایه نازک باعث بهتر شدن وضوح تصویر و غلظت رنگ ها می شود ,ودرمحیط آتلیه وفضای بیرون آتلیه نیز کارایی دارد, این فیلترها از رسیدن امواج ماوراء بنفش( که با چشم دیده نمی شود) به نگاتیو جلوگیری می کنند. این فیلترها معمولاً با نام های U.V (مخفف Ultra Violet ) یا Skylight به بازار عرضه می شوند.

                          

فیلترهای غلظت خنثی Neutral Density یا N.D

 

 

این فیلترهای خاکستری بدون تغییری در دمای رنگ، فقط میزان نور وارده به لنز را نسبت به ضرایب خود کاهش می دهند. هنگامیکه نور بسیار شدیدی در صحنه وجود دارد یا به دلایلی می خواهیم که از دیافراگم های بازتر یا سرعت های شاتر پائین تر استفاده کنیم، می توانیم برای کنترل نور از این فیلترها کمک بگیریم.

فیلترهای N.D سلفونی که در سینما به کار می روند دارای شماره بندی منظم هستند مثلاً از شماره ۱ تا ۹، که هر ۳ شماره، نشانگر ۱ Stop کاهش نور است. یعنی فیلتر ND3 به میزان ۱Stop نور را کاهش می دهد. فیلتر ND6 به میزان ۲Stop و فیلتر ND1 به میزان ۱/۳ Stop.

 

فیلترهای پولاریزه Polarizing Filter

 

 

نوعی از فیلترهای خاکستری هستند که به همین دلیل می توان از آنها به عنوان N.D هم استفاده کرد. ولی کار اصلی این فیلترها جلوگیری از ثبت انعکاس هایی است که در سطح اجسام به وجود می آید. اگر فیلتر پولاریزه را زیر میکروسکوپ بگذاریم خطوط یا شبکه هایی را خواهیم دید. همانطور که می دانیم نور به صورت موجی حرکت می کند، درنتیجه هنگام برخورد نور با این فیلتر  امواجی که هم راستا با شبکه های فیلتر پولاریزه نباشند اجازه ی عبور پیدا نخواهند کرد، در نتیجه بر روی نگاتیو نیز ثبت نخواهند شد.

Polarizing Filter

حذف انعکاس نور توسط این فیلتر چند شرط دارد:

زاویه ی دید نسبت به سوژه باید حدود ۳۰ درجه باشد. درنتیجه هیچ گاه نمی توانیم مستقیم و به صورت عمود مقابل سوژه قرار بگیریم.

سطح انعکاس نباید از جنس فلز یا خیلی براق یا آینه باشد.

نور منعکس شده نباید متعلق به خود منبع نور باشد. دراین صورت، میزان نور کاهش پیدا می کند ولی به طور کامل حذف نخواهد شد.

 

فیلتر پولاریزه هنگام عکاسی از فضاهای خارجی نیز بسیار تأثیر گذار است. می دانیم که ذراتی مانند گرد و غبار و … همواره در هوا وجود دارند یا هنگامی که هوا مرطوب باشد قطره های معلق آب در هوا وجود دارند. نور آفتاب پس از برخورد با این ذرات، منعکس شده و پراکنده می شود به همین دلیل نور آفتاب در سطح آسمان پخش می شود، در نتیجه رنگ آسمان و دیگر رنگ های موجود در صحنه غلظت واقعی خود را از دست می دهند. این مشکل هم با استفاده از فیلتر پولاریزه کاهش خواهد یافت.

 

فیلترهای فانتزی

 

این فیلترها که توسط کارخانه های مختلف تولید می شوند از تنوع زیادی برخوردارند که  نمی توان به صورت مشخص آنها را دسته بندی کرد. در اینجا تنها به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

 

Fog Filter

 

 
 

 

  

 

                    

 

 

 باعث محو شدن تصویر  و ایجاد فضای مه آلود می شوند.

 

          

Soft focus Filter

 به نوعی از همان دسته ی فیلترهای Fog محسوب می شوند.        

 

 

Star Cross Filter

 

 

                      عکس بدون فیلتر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس با فیلتر

 

این فیلترها منابع نور موجود در تصویر را تبدیل به شکل ستاره می کنند.

   

Multiple Image Filter

 این فیلترها باعث می شوند که تصاویر متعددی از یک جسم ایجاد شود.      

برای دانلود رایگان این فایل ها در تلگرام روی بنر زیر کلیک کنید
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو

برای دیدن دموی محصولات در کانال ما عضو شوید
درخواست هایSQL :69. زمان تولید:1٫722 ثانیه. مصرف حافظه:37.77 mb